Органи, Що Здійснюють Захист Прав Споживачів У М Кривому Розі

Ameliorate by Kalpana > Blog > Захист прав > Органи, Що Здійснюють Захист Прав Споживачів У М Кривому Розі

37 звернень щодо порушень прав споживачів при реалізації продовольчих товарів та надання послуг у сфері ресторанного господарства. Продавець зобов’язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

органи що здійснюють державний захист прав споживачів

Ціна товару зазначається за одну упаковку такого товару, а якщо товар поставляється без упаковки — за одиницю вимірювання, яка звичайно застосовується до такого товару. Продавець (виконавець), який реалізує продукцію, повинен обов’язково зазначати ціну кожної одиниці такої продукції або однієї категорії продукції та ціну однієї стандартної одиниці цієї продукції. Стосовно продукції, яка підлягає обов’язковій сертифікації, споживачеві повинна надаватись інформація про її сертифікацію.

Графік Прийому

Вимоги споживача розглядаються після пред’явлення споживачем квитанції, товарного чи касового чека або іншого письмового документа, а щодо товарів, на які встановлено гарантійні терміни, – технічного паспорта чи іншого документа, що його замінює. Під час заміни товару з недоліками на аналогічний товар належної якості, ціна на який змінилася, перерахунок вартості не провадиться. Вимоги споживача, встановлені пунктом 1 цієї статті, пред’являються за вибором споживача продавцеві за місцем купівлі товару, виготівникові або підприємству, що виконує їх функції за місцезнаходженням споживача. Гарантійний термін має зазначатися в паспорті на товар (роботу, послугу) або на його етикетці чи в будь-якому іншому документі, що додається до товару (роботи, послуги).

Інвестиційний Атлас Надрокористувача

Протягом тижня Вам повинні дати письмову відповідь щодо результатів прийнятих заходів. Якщо відповіді не буде, зверніться в Інспекцію з питань захисту прав споживачів у Івано-Франківській radateof.org.ua області. Споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору.

Розробляє і здійснює заходи, спрямовані на підвищення ефективності своєї діяльності із здійснення ринкового нагляду. 1.14.Вживає заходів щодо налагодження співпраці із суб’єктами господарювання стосовно запобігання чи зменшення ризиків, які становить продукція, надана цими суб’єктами господарювання на ринку. Наявні також випадки виявлення небезпечних інфекційних захворювань у продуктах харчування та тваринах, про які нещодавно повідомлялось у засобах масової інформації. Зокрема, останній такий випадок зафіксовано в Київській області, де на одному з фермерських господарств у тварини виявлено збудник сибірки.

Відповідно до пункту four частини 9 статті 19 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» обґрунтоване звернення фізичної особи про те, що внаслідок порушення вимог ліцензійних умов було порушено її законні права чи інтереси, є підставою для проведення перевірки додержання порушником вимог ліцензійних умов. У 70—80-х роках XX століття в країнах почали формуватися урядові структури, діяльність яких була націлена на захист інтересів і прав споживачів. Законодавчі органи цих держав розробили, прийняли та впровадили закони з найрізноманітніших сфер правового захисту споживачів.

На об’єднання в громадські організації споживачів (об’єднання споживачів). Так, мовою обслуговування споживачів в Україні є державна мова. Єдиною державною (офіційною) мовою в Україні є українська мова.

Categories